2.Матеріальна точка рухається прямолінійно за законом S(t)=t^3 . У який момент часу швидкість

точки буде дорівнювати 48 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Abramov Egor.

Ответ: t =  4 c

Пошаговое объяснение:

S'(t) = (t^3)' =  3t^2

Согласно механическому смыслу производной

3t^2 = 48 \\\\ t^2 = 16 \\\\ t = 4 ~ ; ~ t > 0    

Отвечает Батуева Алиса.

Ответ:

t=4 c

Пошаговое объяснение:

S(t)=t^3

v(t)=(S(t))'=(t^3)'=3*t^2

3*t^2=48

t^2=48:3

t^2=16

t=4 c