Матеріальна точка рухається за законом s(t)=2t^2+3t-8 знайти її швидкість у момент часу t=3


Ответы на вопрос

Отвечает Шинтемиров Мадияр.
S(t)=2t²+3t-8
v(t)=s'(t)=4t+3
v(3)=4*3+3=12+3=15