Задача з однієї станції одночасно в про- тилежних напрямках вирушили два поїзди. Перший поїзд

рухався зі швидкістю 55,4 км/год, а другий 60,2 км/год. Яка відстань буде між ними через 7 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалагинов Владимир.

Ответ:

809,2 км

Пошаговое объяснение:

V1=55,4 км/ч

V2=60,2 км/ч

t=70ч

S-?

1)55,4+60,2=115,6 (км/ч) - общая скорость

S=V*t

2) 115,6*7=809,2 (км) - расстояние через 7 часов

Отвечает Сокирко Жора.

Перший поїзд рухався зі швидкістю 55,4 км/год (v) і за 7 годин (t) проїхав l = vt = 55,4×7 = 387,8 км.

Другий поїзд рухався зі швидкістю 60,2 км/год (v) і за 7 годин (t) проїхав l = vt = 60,2×7 = 421,4 км.

Оскільки вони рухалися в протилежних напрямках, нам потрібно додати відстані, які вони проїхали:

421,4 + 387,8 = 809,2км - відстань між поїздами через 7 годин після початку руху.

Відповідь: 809,2 км.