Вартість пальта була 180 грн. Спочатку його вартість підвищила га 20% ,а потім знизили на 20% .Якою

стала кінцева ціна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсентьев Вова.

Ответ:

20%=0,2

1)180*1,2=216 грн

2)216*0,8=172,8 грн

Отвечает Семёнова Алина.

Ответ:

172.8 грн

Пошаговое объяснение:

1. 20%= 20/100=0.2

180×0.2=36

2. 180+36=216 грн, ціня після підвищення

216×0.2=43.2

3. 216-43.2=172.8