За один день билочка збираэ 10 горихив , скильки горихив збере билочка за: 2дни, 4дни, 3 дни, 7

днив, 9днив, 8днив, 5днив, 6 днив, 10 днив

Ответы на вопрос

Отвечает Ребров Костя.

Ответ:

Білка збере за 2 дні 20 горіхів,за 4 дні 40 , за дні 30 , за 7 днів 70 ,за 9 днів 90,за 8 днів 80,за 5 днів 50,за 6 днів 60,за 10 днів 100

Пошаговое объяснение:

Відомо що за один день білка збирає 10 горіхів

тобто за два дні вона збере 20 тому що 2 дні потрібно помножити на кількість горіхів за день тобто 2×10=20,далі так само по дням

3×10=30

4×10=40

5×10=50

6×10=60

7×10=70

8×10=80

9×10=90

10×10=100