З одного річкового порту в інший одночасно вийшли пароплав та катер. Швидкість пароплава стано вить

32,4 км/год, а швидкість ка тера 48,6 км/год. Яка відстань буде мiж ними через 6 год пiсля початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Клышко Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32,4×6=194,4км прошёл пароплав за 6 год

48,6×6=291,6км прошёл катер за 6 год

291,6-194,4=97,2км между ними через 6 год