З одного рiчкового порту в інший одночасно двийшли теплохiд та катер. Швидкістьтеплохода дорівнює

32км/год, а швидкістькатера - 48км/год. Яка відстань буде мiж нимичерез бгод після початку руху ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Акилбаева Ангелина.

Ответ:

Ну если ты имеешь ввиду 6 Годин то смотри.

32*6=192

48*6=288

288-192=96

288

-192

———

9 6

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

32*6=192

48*6=288

288-192=96(км) відстань між катерами

Пошаговое объяснение: