Замініть відношення 2/3:5/7 відношення цілих чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Галушка Никита.

\dfrac{\ \ \dfrac23 \ \ }{\dfrac57}=\dfrac23:\dfrac57=\dfrac23\cdot\dfrac75=\dfrac{14}{15}