Роботи Агент Y та Агент F одночасно виїхали назустріч один одному з двох населениз пунктів і

зустрілися через 4 год.Щвидкість Агента F- x км /год,що становить 10% від швидкості робота Агент Y.Яка відстань між населеними пунктами?

Ответы на вопрос

Отвечает Проценко Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=v×t

S=(х+0,1х)×4=4× 1,1х=4,4х