вовк зі швидкістю 54,7 км/год кинувся наздоганяти зайця, який був на відстані 0,64 км/. Через який

час вовк наздожене зайця, який рухається зі швидкістю 51,5 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Анастасия.

Ответ: через 0,2 часа

Пошаговое объяснение:

54,7-51,5=3,2 км/год швидк вовка больше

0,64÷3,2=0,2 часа

Отвечает Чурсина Юля.

Ответ:

0,2 часа

Пошаговое объяснение:

54,7-51,5=3,2 [км/год]

0,64:3,2=0,2 [часа]