Знайдіть найбільше та найменше значення виразу: 4 sin α − 3


Ответы на вопрос

Отвечает Руда Марія.

Ответ:

найбільше значення sin a=1

найменше значення sin a=-1

тоді

min=4*(-1)-3=-7

max=4(1)-3=1