На відрізку АМ, довжина якого 30см, позначено точки В і С так, що АВ= 7 см, МС=13см. Знайди довжину

відрізка ВС​

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Аня.

Ответ:

ВС=АМ-(АВ+СМ)=30-(7+13)=30-20=10(см)