Скільки всього пригод розповів Карлсон Малюкові зі вечір, якщо 12 з них, що становить 3/4 усіх його

розповідей, він вигадав? a. 10 b. 9 c. 16 d. 14

Ответы на вопрос

Отвечает Суфьянов Азим.

Ответ:с 16

Пошаговое объяснение:

12÷3/4=12×4/3=16 всего