як знайти довжину основи рівнобедреного трикутника якщо його бічна сторона дорівнює 3.2см., а

периметр-9см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шикирявый Влад.

Ответ:

треба спочатку зробити 9-3,2=5,8 обидві сторони=2,9

Отвечает Проходский Влад.

Ответ:

2.9

Пошаговое объяснение:

9-3.2=5.8

5.8÷2=2.9