714) Знайди у відсотках зміну величини: 1) від 24 г до 18 г; 2) від 3,2 цдо 4,8 ц; 3) від 1 кг до

1400 г; 4) від 15 хв до 1 год; 1 5) від 1 т до 1 ц; 6) від 1 м 20 см до 90 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18÷24×100%=75%

4,8÷3,2×100=150%

1400×÷1000×100=140%

60÷15×100=400%

100÷1000×100=10%

90÷120×100=75%