у магазині за місяць продали 20 металевих столів- це 1/40 всіх проданих столі. дерев'яні столи

становили 1/2 всіх проданих столів. на скільки більше продали дерев'яних столів, ніж металевих?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коврегин Матвей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20 мет. столів - 1/40

х проданих столів - 1

х = 20 : 1/40= 800 всього проданих столів

800 * 1/2= 400 дерев*яних столів

400 - 20 = 320 столів на стільки більше продали дерев'яних столів, ніж металевих