Номер 373 У спортивному залі потрібно розмітити різними кольорами баскетбольний і волейбольний

майданчики які мають форму прямокутників . Сусідні сторони баскетбольного майданчика жорівнюють 26м і 14м, а волейбольно - 18м і 9м. Щоб провести лінію завдовжки 1м, потрібно 50 г фарби. Скільки потрібно фарби щоб обвести лініями контури обох майданчиків? 1) (26+14)•2=80м 2) (18+9)•2=54м 3) 80+54=134м 4) 134•50=6700г Відповідь: 6700грам потрібно фарби.

Ответы на вопрос

Отвечает Скачко Александр.

Пошаговое объяснение:

1) (26+14)•2=80м

2) (18+9)•2=54м

3) 80+54=134м

4) 134•50=6700г

Відповідь: 6700грам потрібно фарби.