кабыргалары 2см мен 4см жане 1см мен 7см болатындай тиктортбурыштар сал.Осы тиктортбурыштардын

периметирин артурли тасилмен есептеп шыгар. отиниш шыгарып беринши киын болмаса​

Ответы на вопрос

Отвечает Кучеров Иван.

Ответ:

Пошаговое объяс1)

А-4см

В-2см

Р-?

Р=(4+2)•2=12см

2)

А-7см

В-1см

Р-?

Р=7+1+7+1=16см

P.S:тіктөртбұрышты өздерін саласындар)нение: