Есепти артурли тасилмен шыгар.а)коймада 60 кап куриш жане 40 кап кумшекер болды.дукенге 30 кап

жонелтилди.коймада неше кап калды

Ответы на вопрос

Отвечает Рачёва Аня.

60+40=100 100+30=130 керы есеп 130-30=100 100-40=60