4Допоможіть будь-ласка . Лісовою трасою лижник рухався рівномірно зі швидкістю 240 м/хв про- тягом

15 хв. Полем він рухався 18 хв, збільшивши швидкість на дріб 3/8 від по- передньої. Скільки всього метрів Подолав Лижник трасою лісом і полем?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаровский Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240 * 15=3600 м відстань, яку лижник подолав лісовою трасою

240 * 3/8 = 90 м/ хв на стільки збільшив швидкість

240 + 90 = 330 м/хв швидкість з якою лижник рухався полем

330 * 18 = 5940 м відстань, яку лижник подолав полем

3600 + 5940 =9540 м всього  подолав лижник трасою лісом і полем