8 штукатурів виконали деяку роботу за 9 днів. скільки потрібно часу щоб цю роботу виконали 12

штукатурів якчо продиктивність праці всіх штукатурів є одинаковию

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ника.

Ответ:

6 дней нужно 12 штукатурам для выполнения работы

Пошаговое объяснение:

Складываем пропорцию

8 шт - 9дн

12шт - х дн

8/12=9/х

Х=8×9:12= 6дней