одна сторона тритикутника дорівнює 7дм,а друга на 2 дм менша від першої.Периметр тритикутника

дорівнює 18 дм.Знайди третю сторону тритикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Вероника.

Ответ:

2дм

Пошаговое объяснение:

1) 7+2 = 9

2) 9+7=16

3)18-16=2

Отвечает Брызгалова Александра.

Ответ:

короткий запис:

одна сторона трикутника - 7 дм

друга сторона - на 2 дм менша за першу

третя сторона - ?

периметр - 18 дм

Пошаговое объяснение:

периметр - це всі сторони додати

спочатку знайдемо другу сторону трикутника

1) 7-2=5 дм - друга сторона трикутника

додамо дві відомі сторони

2) 5+7= 12 дм - сума двух сторін

знаходимо третю сторону

3) 18-12=6 дм

Відповідь: 6 дм - третя сторона трикутника