З 25кг свіжих ягід отримують 20 кг варення скількі кг варення можна одержати з 50кг таких ягід


Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Ответ:

25:20=1.25 (1кг)

1.25×50=62.5

Отвечает Никонов Максим.

Ответ:

50*20/25=2*20=40 ег варенья.