6. Розв'яжи задачу на знаходження четвертого пропорційного. 3 25 кг свіжих ягід отримують 20 кг

варення. Скільки кілограмів варення можна отримати з 50 кг таких ягід

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вадим.

Ответ: 40

Пошаговое объяснение: Нужно составить следующую пропорцию:

25 - 20

50 - Х

25*Х=50*20

Х=(20*50)/25

Х=40