З точки Е до площини α проведено перпендикуляр EL і похилу EN . Знайдіть проекцію похилої EN на

площину α і довжину перпендикуляра EL , якщо EN = 8 √ см, а кут ENL= 30

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Ответ: якщо  EN = 8  см, а кут ENL= 30, то EL=4 cm, LN=\sqrt{48}=4\sqrt{3}  cm

якщо  EN = \sqrt{8}  см, а кут ENL= 30, то EL=\sqrt{2} cm, LN=\sqrt{6} cm

Пошаговое объяснение: