Обчисли значення виразу x+y+(-16),якщо:x=-3цілі 5 14;y=-2 цілі 10 21.Даю 30


Ответы на вопрос

Отвечает Тұрсынбай Заңғар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Если х= -3 5/14, а у= -2 10/21, то

х+у+(-16)= -3 5/14+( -2 10/21)+(-16)= -21+( -5/14-10/21)= -21+( -15/42-20/42)=

-21+(-35/42)= -21 35/42= -21 5/6.