5. З одного міста в інше перевезено 160 чоловік великими автобусами, що вміщують 40 пасажирів у

кожен автобус, а маленькими автобусами, що вміщують 28 пасажирів, перевезено 84 людини. Скільки всього автобусів знадобилося, щоб перевезти всіх людей?

Ответы на вопрос

Отвечает Арустомян София.

Відповідь:

7 автобусів.

Покрокове пояснення:

Великих автобусів 160 / 40 = 4

Малих автобусів 84 / 28 = 3

Разом 4 + 3 = 7 автобусів.