Для поїздки на футбольний матч вболівальникам клубу «Шахтар» було виділено 18 автобусів, причому в

кожен автобус ввійшло на 5 чоловік більше, ніж посадочних місць. Якщо би вболівальники сідали в кожен автобус згідно посадочних місць, то знадобилося би ще три автобуси, проте в останньому були би 3 місця вільними. Скільки всього вболівальників їхало на матч?вирішать рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Х - количество мест в автобусе
(х+5)*18 - количество болельщиков
18+3=21 автобус потребовался бы
21х-3=(х+5)*18
21х-3=18х+90
21х-18х=90+3
3х=93
х=93/3
х=31 место в автобусе
(31+5)*18=648 болельщиков ехало  на матч