Шовкову стрічку завдовжки 60 дм Марійка розрізала на 3 частини так, - перша частина на 2 дм більша

від другої, але на 2 дм менша за етю. Стрічки якої довжини отримала Марійка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

1-я часть - х дм

2-я часть - (х - 2) дм

3-я часть - (х + 2) дм

Длина всей ленты 60 дм

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + х - 2 + х + 2 = 60

3х = 60

х = 60 : 3

х = 20 (дм) - длина первой части

х - 2 = 20 - 2 = 18 (дм) - длина второй части

х + 2 = 20 + 2 = 22 (дм) - длина третьей части

Ответ: 20 дм, 18 дм и 22 дм.

Отвечает Правдивец Елизавета.

Ответ: І част.  20 дм , ІІ част. 18 дм , ІІІ част.  22 дм .

Пошаговое объяснение:

Нехай  ІІ  частина має  х дм , тоді  І част . ( х + 2 ) дм ,а  ІІІ част . ( х +4) дм .

  Рівняння :   ( x + 2 ) + x + ( x + 4 ) = 60 $

                          3x + 6 = 60 ;

                           3x = 60 - 6 ;

                             3x = 54 ;

                               x = 54 : 3 ;

                                x = 18 ;    x + 2 = 18 + 2 = 20 ;   x + 4 = 18 + 4 = 22 /