Маса Чотирьох помідорів та з огірків разом 0,78 кг, а з помідорів й одного огірка 0,46 кг. Яка маса

одного помідора й одного огірка окремо? РОЗВЯЖІТЬ БЕЗ РІВНЯНЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Секенов Альхамжан.

Ответ:

0,12кг - 1 помідор

0,1 кг - 1 огірок

Пошаговое объяснение:

1)0,78-0,46=0,32(кг) - маса 1 помідора та двох огірків.

2) 0,78+0,46=1,24(кг) - маса 7 помідор та 4 огірків

3) 0,32*2=0,64(кг) - маса 2 помідор та 4 огірків.

4)1,24-0,64=0,6 (кг) - маса 5 помідор

5) 0,6÷5=0,12 (кг) - маса 1 помідора

6)0,32-0,12=0,2(кг) - маса 2 огірків.

7)0,2÷2=0,1 (кг) - маса 1 огірка