Визнач чи є пропорційними відрізки a і b та c і d якщо: a=8дм b=30см c=3,6см d=12мм​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8 дм = 80 см

12 мм = 1,2 см

80 : 30 = 3,6 : 1,2

80 * 1,2 = 96

30 * 3,6 = 108

96 ≠ 108

Не являются пропорциональными

Отвечает Пынзарь Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а/b= c/d

80/30 = 3,6/1,2

згідно основному свойству пропорції додаток середніх членів дорівнює додатку крайніх членів звідси  маємо:

80 *1,2 = 30* 3,6

96 = 96

так відрізки a і b та c і d є пропорційними