1. Якщо можливо, зведи дріб до знаменника 48 а)1/24 б) 5/12 в)7/8 г)1/15 даю 15 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Ислаев Руслан.

Відповідь:

а) 1/24 =2/48, оскільки знаменник збільшуємо вдвічі до 48, то і чисельник ми збільшуємо у 2 рази

б) 5 /12=20 /48, знаменник і чисельник збільшуємо у 4 рази

в) 7/8=42 /48,знаменник і чисельник збільшуємо у 6 разів

г) 1/15=неможливо, оскільки 48 не ділиться на 15.