1. Якщо можливо, зведи дріб до знаменника 56. 1/2, 2/3, 3/4, 5/8, 6/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2*28/28=28/56

2/3 не приводится

3/4*14/14=42/56

5/8*7/7=35/56

6/7*8/8=48/56