2) Перша ластівка летить зі швидкістю 23 м/с, а друга зі швидкістю 25 м/с. Який шлях подолають

перша і друга ластівки разом за 35 с, якщо вони летітимуть у протилежних напрямках? помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрюк Григорий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 23*35=805(м) - пролетіла перша ластівка

2) 25*35=875(м) - пролетіла друга ластівка

3) 805+875=1680(м)