2) Перша ластівка летить зі швидкістю 23 м/с, а друга зі швидкістю 25 м/с. Який шлях подолають

перша і друга ластівки разом за 35 с, якщо вони летітимуть у протилежних напрямках? помогите решить пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Настя.

Ответ:

1680м

Пошаговое объяснение:

23*35=805

25*35=875

805+875=1680