На двох годівницях, відстань між якими 30 м, сиділо по синичці. Одночасно ці пташки полетіли у

протележних напрямках:одна зі швідкістю 9м/с,друга -зі швидкістю 8м/с.Через 15с одна синичка сіла на липу ,друга-на ялину.Яка відстань між деревами,на які сіли пташки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Суботенко Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9* 15= 135 м пролетіла одна синичка

8 * 15= 120 м пролетіла друга синичка

135 + 120 + 30= 285 м  відстань між деревами,на які сіли пташки