Задача1Метелик і жучок сонечко відпочивали на ромашці .Одночасно вони злетіли з неї і полетіли у

протележних напрямках .Через 27с відстань між комахами була 837дм.Швидкість метелика 19дм/с.З якою швидкістю летіло сонечко?Задача2Довжина алеї 540м.Від двох кінців алеї одночасно назустріч один одному побігли Петрик та його песик .Через 2хв Петрик надів на песика новий повідок .З якою швидкістю біг Петрик .якщо швидкість песика була 150м/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Соня.

1) 19*27=513(м) пролетів метелик

2) 837-513=324(м) пролетіло сонечко

3) 324:2712(дм/с) швидкість сонечка

Відповідь 12дм/с