З пункту А в пункт В одночасно виїхали мотоцикліст та веселосипедист. Яка відстань буде між ними

через 3 год, якщо швидкість мотоцикліста 40км/год, а швидкість веселопедиста дорівнює ⅜ швидкості мотоцикліста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сторожилов Михаил.

Ответ:

75 км.

Пошаговое объяснение:

1). (40 : 8 ) * 3 = 15 км/час - скорость велосипедиста

2). 40 * 3 = 120 км. -  проехал мотоциклист за 3 часа

3). 15 * 3 = 45 км. - проехал велосипедист за 3 часа

4). 120 - 45 = 75 км - расстояние между мотоциклистом и велосипедистом через 3 часа.