зі станції одночасно у протележних напрямках вирушили два поїзди.Через 3 години відстань між ними

стала 456км.З якою швидкістю рухався другий поїзд,якщо швидкість першого була 78км /год і поїзди рухалися рівномірно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагулова Айсулу.

Ответ:

74 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 78×3=234(км)

2) 456-234=222(км)

3) 222:3=74(км/год)