120. Перша в Європі конституція була укладена в Укра- їні у 36 120: 105 + (92- 180 — 8 364):6 = ...

році. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 92 - 180 = -88

2) -88 - 8364 = -8452

3) -8452 : 6 = -8452/6 = -1408. 4/6 = -1408. 2/3

4) 36120 : 105 = 344

5) 344 + (-1408. 2/3) = 344 - 1408. 2/3 = -1064. 2/3