перший вірш "надія" Леся Українка написала у віці, що становить 3/14 її життя. У скільки років Леся

Українка написала свій перший вірш,якщо вона прожила 42 роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Климшина Настя.

Ответ:

42/14=3*3=9 (Р) написала свiй перший вiрш

Пошаговое объяснение: