Використовуючи властивості додавання обчисліть: -1,47+(-9,18)+(-5,53)+6,1+9,18


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

= (-1,47 + (-5,53)) + (-9,18 + 9,18) + 6,1 =

(-1,47 - 5,53) + (-9,18 + 9,18) + 6,1 =

-7 + 0 + 6,1 = -7 + 6,1 = -0,9