6. Розставте числа у порядку спа Дост 1. Обчисліть: -9.-2 ––36:6. 30 . Обчисліть: -5.- 3 + — 20:4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лось Михаил.

Ответ:

-9-2-36:6=-6-9-2=-6-11=17

-5-3+(-20:4)=-5-5-3=-5-8=-13