Ширина прямокутника дорівнює 12 см і становить 2/7 периметра прямокутника. Чому дорівнює довжина

прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Алия.

Ответ:

9 см

Пошаговое объяснение:

Р=2(a+b)

P=12*7/2=42 см

(12+b)=42:2

12+b=21

b=21-12=9

Довжина 9 см