Довжина прямокутника дорівнює 18 см.і становить 3/8 периметра прямокутника.чому дорівнює ширина

прямокутника? (відповіді- а)12 см, б)16 см, в)6 см, г)14 см. )

Ответы на вопрос

Отвечает Куткович Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина прямокутника дорівнює L, а ширина дорівнює W. Тоді, згідно з умовою задачі, ми маємо:

L = 18 см

L + W + L + W = 8/3 (L + W)    (периметр - сума всіх сторін)

2L + 2W = 8/3 (L + W)

6L + 6W = 8L + 8W

2L = 2W

L = W

Отже, ширина прямокутника дорівнює його довжині L, тому що згідно з отриманою формулою, L = W. Таким чином, ширина прямокутника дорівнює 9 см (бо довжина дорівнює 18 см).