Ннхай х1 х2 корені рівняння х^2+px+q=0 знайдіть значення p i q якщо відомо що q x1 p i x2 в казаній

послідовність утворюють зростану арифметичну порогресію. Укажіть відповідно p+q

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Дарина.

((x1)^2+(x2)^2)/(x1*x2)=76/12=19/3

Пошаговое объяснение: