Вартість спортивного костюму 520 грн. Спочатку його вартість підвищили на 20%, а потім ціну знизили

на 10%. Якою стала вартість костюму після цих змін? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гопак Володя.

Ответ:

1)520 : 100 * 20 = 104 грн                                                                                                              2)520+104 = 624 грн

3) 624 : 100 * 10 = 62.4

Відповідь: 62.4