1) Ціна товару становила 140 грн. Спочатку його ціну підвищили на 20 %, а потім знизили на 25 %.

Якою стала ціна товару після цих змін? срочнооооооооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.
140-100%
?-120%
(140*120)/100=168
168-120%
?-95%
(168*95)/120=133
Отвечает Щекалева Виктория.
140-100%
?-120%
140*120/100= 168
168-100%
?-75%
168*75/100=126
140-126=14
Ціна товару знизилась на 14 грн.