ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ СРОЧНО!!! Дві бригади лісників разом заготовили 254 кг жолудів. Перша

бригада зібрала 4 однакові мішки жолудів, а друга 3 такі самі мішки. Скільки кілограмів жолудів зібрали перша бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

1)246:3=82(кг)

2)254-82=172(кг)

Відповідь: перша бригада зібрала 172кг жолудів.

Пошаговое объяснение: