При яких натуральних значеннях а дріб 17/2а-5 буде правильним ​


Ответы на вопрос

Отвечает Елфимова Алина.

Ответ:

 \frac{17}{2}  =  \frac{17 \times 5}{2 \times 5}  =  \frac{85}{10}  = 8.5

8.5а-5

a= 1,2,3........+♾

вираз має нескінченно багато коренів